Новости Херсон

Новости спорта в Херсонской области

Свежая и актуальная информация

Юна херсонка Ганна Острянська на чемпіонаті Одеської області зі спортивних танців, здобула два перших місця

Учениця IV класу  Херсонської спеціалізованої школи №31 Ганна  Острянська на чемпіонаті Одеської області зі спортивних танців на приз "Юного Спартаківця" здобула два перших місця.Про це повідомив Роман Мрочко у Facebook.Перемоги вона виборола у категорії "Соло Діти2" за програмою W-C-J, а також у категорії "Соло Дебют2" за програмою W-C.

Юний херсонець виборов І місце у Весняному старті СК "Олімп" з плавання.

Учень IV класу Херсонської багатопрофільної гімназії №20 Микола Дягилев виборов І місце у Весняному старті СК "Олімп" з плавання.Змагання відбулися минулого тижня в Южноукраїнську.Про це повідомив Роман Мрочко у Facebook.

У прифронтовому Херсоні працює секція з рукопашного бою

Після окупації Херсона російськими загарбниками 1 березня 2022 року херсонський спорт почав стрімко занепадати. Про це розповідають багато тренерів. Допомоги та пропозицій з Києва та федерацій, по суті, не було, а кращих спортсменів намагалися перехопити клуби з інших міст та навіть країн. Тим часом росіяни захоплювали спортивні арени, а мародери розкрадали майно.

Херсонські спортсмени у складі збірної команди України здобули «срібло» на чемпіонаті Європи з веслування

Херсонські спортсмени у складі збірної команди України здобули «срібло» на чемпіонаті Європи з веслування.Про це повідомила Херсонська ОВА.В Угорщині пройшов чемпіонат Європи з академічного веслування.  Жіноча парна четвірка України здобула медаль в олімпійському виді академічного веслування. Екіпаж став срібним призером. У фіналі українки поступилися лише Великій Британії.

Херсонка здобула перемогу на Кубку України з веслування на байдарках і каное

Вихованка дитячо-юнацької спортивної школи "Спартак" Херсонської міської ради Мішель Фесун на Кубку України з веслування на байдарках і каное здобула перемогу на дистанції 500 м серед юніорок, а на 1000 м посіла друге місце.Про це повідомив Роман Мрочко у Facebook.Змагання відбулися минулого тижня в Умані. В них взяли участь близько 400 спортсменів.

Вихованець Херсонської федерації академічного веслування Станіслав Ковальов здобув ліцензію на Олімпіаду-2024

Україна здобула ліцензії на Олімпіаду-2024 в академічному веслуванні.Як повідомляє Херсонська ОВА, наша збірна успішно виступила на європейській кваліфікаційній регаті в Сегеді.Серед переможців - вихованець Херсонської федерації академічного веслування Станіслав Ковальов. Він разом зі своїм напарником Ігорем Хмарою виграли на Чемпіонаті Європи в легких парних двійках. Спортсмени впевнено виступили у фіналі: лідирували на кожній із позначок та у підсумку фінішували першими з результатом 07:02.84 хвилини.

Лише одна українка пройшла у третє коло турніру WTA 1000 у Мадриді: результати

Як зіграли українки в матчах другого кола.Одна українка пройшла в 1/16 фіналу WTA 1000 у Мадриді. Друге коло турніру подолала лише Даяна Ястремська.Останні матчі за участі українок у другому колі турніру WTA у Мадриді відбулися у п'ятницю, 26 квітня. Боротьбу за третє коло вели Марта Костюк та Ангеліна Калініна.

Новокаховчанка Анастасія Павлова здобула «золото» на чемпіонаті України зі стрільби із лука

У Чернівцях завершилися змагання зі стрільби з лука серед Шкіл вищої спортивної майстерності.Про це повідомила пресслужба ХОВА.Участь у них взяла спортсменка Херсонської школи вищої спортивної  майстерності,  член збірної  команди  України,  Заслужений  майстер спорту  України Анастасія Павлова.Анастасія стала першою зі стрільби з олімпійського лука в особистих змаганнях.

Юні херсонці привезли чимало нагород з Чемпіонату України з кіокушин БуДо карате WKB

Вихованці ДЮСШ "Спартак" Людмила Діденко у розділі "Куміте" посіла І місце, а Максим Каспрівський здобув два І місця у розділах "Куміте" і "Ката".Про це повідомив Роман Мрочко у Facebook.А серед вихованців Херсонського ДЮКФП №5 на цих змаганнях Юлія Дерій виборола два І місця у розділах "Куміте" і "Ката", Ілля Горлов та Ярослав Білий привезли кожен по І місцю у розділі "Куміте".

Юна херсонська боксерка здобула медаль на всеукраїнському турнірі

Юна херсонська боксерка здобула медаль на всеукраїнському турнірі.Про це повідомив керівник Херсонської МВА Роман Мрочко.Вихованка ДЮСШ "Спартак" Херсонської міської ради Дарина Орлова на Всеукраїнському турнірі серед юніорів та юніорок з боксу на честь Героїв оборони України виборола срібну медаль. Спортсменка виступала у ваговій категорії до 60 кг.

Мешканка Каховки Аліна Немерец стала чемпіонкою Європи з таеквон-до ІТФ

Мешканка Каховки Аліна Немерец стала чемпіонкою Європи з таеквон-до ІТФ.Про це повідомляє Херсонська ОВА.У Словенії пройшов чемпіонат Європи з таеквон-до ІТФ. У цих змаганнях взяли участь 750 спортсменів з 32 країн світу.Херсонщину гідно представила каховчанка, вихованка клубу «Хваранг-до» Аліна Немерец.Спортсменка здобула «золото» у командній спеціальній техніці сереж жінок 18 – 34 років та дві бронзові нагороди в особистому та жіночому спарингах.

Херсонські спортсмени завоювали дві медалі на всеукраїнських змаганнях із триборства

У Кропивницькому відбулися Всеукраїнські змагання серед юнаків та дівчат 2011–2012 р.н., 2013 р.н. та молодших «Фестиваль легкоатлетичного триборства» (ІІ етап).На першості, що тривала 21–22 квітня, представники Херсонщини вибороли дві медалі.Про це Спорт на Районі відомо з протоколів змагань.Чемпіоном змагань став Іван Костюченко, який боровся у триборстві біг на 60 м + метання ядра 2 кг + метання м'яча 150 г.

Юні боксери з Херсонщини здобули перші місця на турнірі у Чорноморську

Вихованці ДЮСШ "Спартак" Херсонської міської ради Владислав та Сергій Савченки вибороли перші місця на Відкритому рингу, присвяченому дню міста Чорноморськ.Про це повідомив Роман Мрочко у Facebook.Змагання відбулися 20 квітня. Тренує боксерів Андрій Сац.

Юний херсонець здобув дві медалі на чемпіонаті країни з карате

Юний херсонець здобув дві медалі на чемпіонаті країни з карате.Про це повідомив керівник Херсонської МВА Роман Мрочко.Учень VI класу Херсонської гімназії №6 Дамір Гришан виборов на Чемпіонаті України з Кіокушин БуДо карате WKB два III місця у розділах "Ката" та "Куміте".Змагання відбулися минулими вихідними в Ужгороді. Вітаємо з високим результатом та бажаємо спортсмену подальших перемог!

Новокаховчанин здобув першість у Всеукраїнському турнірі «Олімпійські надії Поділля»

У Хмельницькому завершився II Всеукраїнський турнір «Олімпійські надії Поділля» з вільної боротьби серед юнаків та дівчат у вікових групах U12, U14, U15. Всього участь у змаганнях взяли понад 350 спортсменів з усієї України. Херсонщину на турнірі представив вихованець дитячо-юнацької спортивної школи з вільної боротьби, новокаховчанин Назар Чапурін.Про це повідомляє Херсонська обласна військова адміністрація.

П’ять українок отримали суперниць в основі турніру WTA 1000 в Мадриді: результат жеребкування

Чотири українки стартуватимуть на турнірі з другого кола.Турнір серії WTA 1000 Mutua Madrid Open відбудеться в іспанському Мадриді. Змагання розпочнуться в понеділок, 22 квітня і триватимуть до 5 травня.Змагання в Мадриді розпочнеться по завершенню змагань у Штутгарті. На турнірі в Німеччині виступала лише одна українська тенісистка – Марта Костюк.

Ангеліна Калініна не зуміла вийти у фінал турніру WTA 250 у Руані: результат

Як українка зіграла проти Магди Лінетт.Ангеліна Калініна завершила виступи на грунтовому турнірі WTA 250 у Руані. У півфіналі змагань українська тенісистка програла польці Магді Лінетт у трьох сетах.Калініна, що посіяна в Руані під третім номером, дійшла до півфіналу, не віддавши жодного сету. У перших раундах українка пройшла француженку Алізе Корне (6:4, 7:5) та італійку Мартіну Тревізан (6:2, 6:3), а в чвертьфіналі здолала "нейтральну" росіянку Мірру Андрєєву (6:4, 7:5).

Последние новости спорта в Херсонской области и городе Херсон. Лента новостей с актуальной информацией о соревнованиях, чемпионатах и спортсменах области и города. Футбол, бокс, легкая атлетика, борьба, силовые и другие виды спорта. Самые последние известия, громкие и обсуждаемые события. Статистические данные. Херсонские новости онлайн.