Новости Херсон

Новости спорта в Херсонской области

Свежая и актуальная информация

Новокаховчанка Анастасія Павлова здобула «золото» на чемпіонаті України зі стрільби із лука

У Чернівцях завершилися змагання зі стрільби з лука серед Шкіл вищої спортивної майстерності.Про це повідомила пресслужба ХОВА.Участь у них взяла спортсменка Херсонської школи вищої спортивної  майстерності,  член збірної  команди  України,  Заслужений  майстер спорту  України Анастасія Павлова.Анастасія стала першою зі стрільби з олімпійського лука в особистих змаганнях.

Юні херсонці привезли чимало нагород з Чемпіонату України з кіокушин БуДо карате WKB

Вихованці ДЮСШ "Спартак" Людмила Діденко у розділі "Куміте" посіла І місце, а Максим Каспрівський здобув два І місця у розділах "Куміте" і "Ката".Про це повідомив Роман Мрочко у Facebook.А серед вихованців Херсонського ДЮКФП №5 на цих змаганнях Юлія Дерій виборола два І місця у розділах "Куміте" і "Ката", Ілля Горлов та Ярослав Білий привезли кожен по І місцю у розділі "Куміте".

Юна херсонська боксерка здобула медаль на всеукраїнському турнірі

Юна херсонська боксерка здобула медаль на всеукраїнському турнірі.Про це повідомив керівник Херсонської МВА Роман Мрочко.Вихованка ДЮСШ "Спартак" Херсонської міської ради Дарина Орлова на Всеукраїнському турнірі серед юніорів та юніорок з боксу на честь Героїв оборони України виборола срібну медаль. Спортсменка виступала у ваговій категорії до 60 кг.

Мешканка Каховки Аліна Немерец стала чемпіонкою Європи з таеквон-до ІТФ

Мешканка Каховки Аліна Немерец стала чемпіонкою Європи з таеквон-до ІТФ.Про це повідомляє Херсонська ОВА.У Словенії пройшов чемпіонат Європи з таеквон-до ІТФ. У цих змаганнях взяли участь 750 спортсменів з 32 країн світу.Херсонщину гідно представила каховчанка, вихованка клубу «Хваранг-до» Аліна Немерец.Спортсменка здобула «золото» у командній спеціальній техніці сереж жінок 18 – 34 років та дві бронзові нагороди в особистому та жіночому спарингах.

Херсонські спортсмени завоювали дві медалі на всеукраїнських змаганнях із триборства

У Кропивницькому відбулися Всеукраїнські змагання серед юнаків та дівчат 2011–2012 р.н., 2013 р.н. та молодших «Фестиваль легкоатлетичного триборства» (ІІ етап).На першості, що тривала 21–22 квітня, представники Херсонщини вибороли дві медалі.Про це Спорт на Районі відомо з протоколів змагань.Чемпіоном змагань став Іван Костюченко, який боровся у триборстві біг на 60 м + метання ядра 2 кг + метання м'яча 150 г.

Юні боксери з Херсонщини здобули перші місця на турнірі у Чорноморську

Вихованці ДЮСШ "Спартак" Херсонської міської ради Владислав та Сергій Савченки вибороли перші місця на Відкритому рингу, присвяченому дню міста Чорноморськ.Про це повідомив Роман Мрочко у Facebook.Змагання відбулися 20 квітня. Тренує боксерів Андрій Сац.

Юний херсонець здобув дві медалі на чемпіонаті країни з карате

Юний херсонець здобув дві медалі на чемпіонаті країни з карате.Про це повідомив керівник Херсонської МВА Роман Мрочко.Учень VI класу Херсонської гімназії №6 Дамір Гришан виборов на Чемпіонаті України з Кіокушин БуДо карате WKB два III місця у розділах "Ката" та "Куміте".Змагання відбулися минулими вихідними в Ужгороді. Вітаємо з високим результатом та бажаємо спортсмену подальших перемог!

Новокаховчанин здобув першість у Всеукраїнському турнірі «Олімпійські надії Поділля»

У Хмельницькому завершився II Всеукраїнський турнір «Олімпійські надії Поділля» з вільної боротьби серед юнаків та дівчат у вікових групах U12, U14, U15. Всього участь у змаганнях взяли понад 350 спортсменів з усієї України. Херсонщину на турнірі представив вихованець дитячо-юнацької спортивної школи з вільної боротьби, новокаховчанин Назар Чапурін.Про це повідомляє Херсонська обласна військова адміністрація.

П’ять українок отримали суперниць в основі турніру WTA 1000 в Мадриді: результат жеребкування

Чотири українки стартуватимуть на турнірі з другого кола.Турнір серії WTA 1000 Mutua Madrid Open відбудеться в іспанському Мадриді. Змагання розпочнуться в понеділок, 22 квітня і триватимуть до 5 травня.Змагання в Мадриді розпочнеться по завершенню змагань у Штутгарті. На турнірі в Німеччині виступала лише одна українська тенісистка – Марта Костюк.

Ангеліна Калініна не зуміла вийти у фінал турніру WTA 250 у Руані: результат

Як українка зіграла проти Магди Лінетт.Ангеліна Калініна завершила виступи на грунтовому турнірі WTA 250 у Руані. У півфіналі змагань українська тенісистка програла польці Магді Лінетт у трьох сетах.Калініна, що посіяна в Руані під третім номером, дійшла до півфіналу, не віддавши жодного сету. У перших раундах українка пройшла француженку Алізе Корне (6:4, 7:5) та італійку Мартіну Тревізан (6:2, 6:3), а в чвертьфіналі здолала "нейтральну" росіянку Мірру Андрєєву (6:4, 7:5).

Ангеліна Калініна обіграла "нейтральну" росіянку у двох сетах та вдруге у 2024 році вийшла у півфінал турніру WTA

Як пройшов матч проти Андрєєвої.Ангеліна Калініна вийшла у півфінал турніру WTA 250 у Руані. У чвертьфіналі змагань українська тенісистка здолала "нейтральну" росіянку Мірру Андрєєву у двох сетах (6:4, 7:5).Калініна, що посіяна в Руані під третім номером, розпочала виступи на турнірі з перемоги над француженкою Алізе Корне — 6:4, 7:5.

Ангеліна Калініна вдруге у 2024 році вийшла у чвертьфінал турніру WTA

У наступному раунді зіграє з "нейтральною" тенісисткою.Українська тенісистка Ангеліна Калініна пройшла до 1/4 фіналу змагань WTA 250 у Руані. На стадії 1/8 фіналу українка обіграла представницю Італії Мартіну Тревізан у двох сетах.Калініна розпочала виступи на турніру у Руані з матчу проти француженки Алізи Корне. Українка провела дві години на корті проти французької тенісистки і здолала її в двох сетах — 6:4, 7:5.

П’ять українських тенісисток увійшли до основної сітки Ролан Гаррос-2024: хто зіграє на турнірі

Змагання в Парижі стартують 20 травня.В основній сітці паризького турніру Грендслем Ролан Гаррос стартують п’ять українських тенісисток. За п’ять тижнів до початку кваліфікаційних раундів організатори оприлюднили список тенісисток, що зіграють в основній сітці змагань.Безпосередньо до основної сітки потрапила перша ракетка України Еліна Світоліна. Тенісистка посідає 18-ту сходинку світового рейтингу WTA.

Ангеліна Калініна перемогла у 2-годинному матчі в першому колі турніру WTA 250 у Руані

Як розпочала турнір українка.Українська тенісистка Ангеліна Калініна пройшла до 1/8 фіналу змагань WTA 250 у Руані, Франція. У матчі першого кола спортсменка обіграла представницю Франції Алізе Корне. – 2:0 за сетами.Калініна повернулася до виступів на турнірах після міжнародної перерви, пов'язаної з матчами Кубка Біллі Джин Кінг.

Херсонська плавчиня у складі збірної України виборола “золото” на чемпіонаті світу

З 12 по 14 квітня в італійському місті Варезе відбувся перший етап кубка світу з академічного веслування.Про це звітує пресслужба ХОВА.Херсонщину на змаганнях представили вихованці «Херсонської школи вищої спортивної майстерності» Катерина Дудченко, Олексій Селіванов, Дмитро Гула та Максим Боклаженко.Перше місце у складі збірного екіпажу четвірки парної здобула Катерина Дудченко.

Юні спортсмени Херсонщини показали високі результати на чемпіонаті України з рукопашного бою

У Києві завершився чемпіонат України з рукопашного бою серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок. У змаганнях взяли участь 625 спортсменів із 16 областей України.Як повідомляє Херсонська ОВА, Херсонщину на чемпіонаті гідно представили сім вихованців обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з боксу та інших видів спорту.Юнки та юнаки вперше доєдналися до змагань такого рівня і вже здобули дві «бронзи».

"Багато що зрозумів". Марсак уперше в карʼєрі обіграв Шмуратка на чемпіонаті України: як завершили сезон фігуристи

Результати протистояння українських одиночників та ексклюзивні коментарі Суспільне Спорт з чемпіонату України.На чемпіонаті України з фігурного катання, що завершився в Богуславі, розіграли медалі серед чоловіків. Головна боротьба розвʼязалася між лідерами команди: 22-річним Іваном Шмуратком і 19-річним Кирилом Марсаком, які вперше за понад два роки змагалися між собою на національному рівні.

Последние новости спорта в Херсонской области и городе Херсон. Лента новостей с актуальной информацией о соревнованиях, чемпионатах и спортсменах области и города. Футбол, бокс, легкая атлетика, борьба, силовые и другие виды спорта. Самые последние известия, громкие и обсуждаемые события. Статистические данные. Херсонские новости онлайн.