Новости Херсон

Новости спорта в Херсонской области

Свежая и актуальная информация

Олімпіада-2024: розклад виступів спортсменів Херсонщини та облаштування фан-зон у Херсоні

Зовсім скоро в Парижі стартує Літня Олімпіада, на яку вирушили 140 українських спортсменів. Щонайменше 10 із них – представники Херсонщини. Коли й де дивитися трансляції їхніх виступів, а також про фан-зони в укриттях Херсона – далі в матеріалі.Уже цього тижня, 26 липня, розпочнуться Літні Олімпійські ігри-2024. Триватимуть змагання до 11 серпня, а проходитимуть вони в Парижі та ще 16 містах Франції.

Ангеліна Калініна виграла 3-годинний матч на старті турніру WTA у Празі: як це сталося

Останній турнір для української тенісистки перед дебютом на Олімпіаді у ПарижіУкраїнська тенісистка Ангеліна Калініна пройшла до 1/8 фіналу турніру WTA у Чехії. У трьох сетах вона обіграла чешку Сару Бейлек.Останнім турніром Калініної перед участю на турнірі у Празі був Вімблдон. На британському турнірі Великого шлему українка почала поза посівом і вже у першому раунді вилетіла від "нейтральної" Еліни Аванесян.

Студентка ХДУ виборола золото на легкоатлетичному Кубку України

Вихованка обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву Одеси, студентка Херсонського державного університету Діана Мірошніченко виборола І місце на легкоатлетичному Кубку України.Про це стало відомо з таблиці результатів змагань.17-річна Діана Мірошніченко пробігла дистанцію 200 метрів за 24.37 секунди.Раніше повідомлялося, що херсонський легкоатлет Андрій Проценко, борчиня Тетяна Сова-Ріжко та веслувальниця Катерина Дудченко отримали перепустки на участь в літніх Олімпійських іграх 2024 року в Парижі.

Шість українських тенісисток увійшли до основної заявки US Open-2024: хто зіграє на турнірі

Основна частина змагань розпочнеться 26 серпня.Організатори Відкритого чемпіонату США з тенісу оголосили основний та резервний списки гравців, які матимуть змогу зіграти на турнірі. Серед них 11 представників України.Один з турнірів Великого шлема стартує 26 серпня та проходитиме до 8 вересня. У основному етапі жіночого й чоловічого US Open змагатимуться по 128 тенісистів, 32 отримають статус сіяних.

Херсонсько-одеська спортсменка виграла золото на двохсотметрівці Кубку України

Діана Мірошніченко, вихованка ОСДЮСШОР Одеси, а нині Херсонського державного університету Діана Мірошніченко виборола золото у бігові на 200 метрів на легкоатлетичному Кубку України.Спортсменка була найкращою серед дорослих на першості у Львові 13 липня.Про це Спорт на Районі відомо з протоколів змагань.Діана Мірошніченко у висококонкурентній боротьбі показала час 24.37 секунди.

Шестеро херсонських спортсменів отримають одноразову обласну стипендію

16 липня Координаційна рада з питань фізичної культури та спорту при Херсонській обласній державній адміністрації затвердила список кандидатів на отримання одноразової обласної стипендії для спортсменів, які здобули ліцензію на участь в цьогорічних Олімпійських і Паралімпійських іграх у Парижі.Про це повідомив заступник начальника Херсонської ОВА Володимир Клюцевський.Нагадаємо, що цього року на літніх Олімпійських іграх виступатимуть 6 спортсменів із Херсонської області.

Марта Костюк залишається першою «ракеткою» України

За підсумками Вімблдона-2024 троє українських тенісисток входять до топ-30 світового рейтингу.Першою "ракеткою" країни залишається Марта Костюк, яка розпочинає ігровий тиждень на 19-у рядку світової класифікації, передає Укрінформ.Даяна Ястремська піднялася на 25-те місце (+2 позиції), а Еліна Світоліна, не захистивши минулорічний півфінал Вімблдона (цьогоріч Еліна дійшла до чвертьфіналу), опустилася на 30-й рядок (-9).

Досвідчена херсонська атлетка завоювала золото на Кубку України з легкоатлетичних метань

Тетяна Насонова, атлетка з Херсонщини, завоювала золото у штовханні ядра на Кубку України з легкоатлетичних метань 2024 року.На змаганнях, що відбулися у Львові 13 липня, спортсменка показала результат 14,29 метра. Такий кидок 47-річна атлетка виконала в останній спробі. Про це Спорт на Районі відомо з протоколів змагань.Друге місце посіла Марія Ларіна (Донецька область) – 14,05 метра.

На Олімпіаді у Франції, яка стартує 26 липня, виступатимуть 6 спортсменів з Херсонщини

26 липня у Франції стартують головні міжнародні спортивні змагання - XXXII Олімпійські ігри. І цьогоріч на Олімпіаді виступатимуть 6 спортсменів з Херсонщини.Про це повідомив керівник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.Зокрема, перепустки на участь в літніх Олімпійських іграх-2024 здобули легкоатлет Андрій Проценко, борчиня Тетяна Сова-Ріжко та веслувальниця Катерина Дудченко.

Спортсмен з Херсонщини здобув перемогу на Всеукраїнському турнірі з боксу

Спортсмен з Херсонщини здобув перемогу на Всеукраїнському турнірі з боксу.Про це повідомляє Херсонська ОВА.Студент другого курсу Херсонського навчально-наукового інституту НУК імені адмірала Макарова Максим Зіневич виборов «золото» на чемпіонаті, приуроченому памʼяті Заслуженого тренера України В.П. Звєрєва.Також спортсмен виконав норматив Майстра спорту України.Вітаємо Максима з перемогою та бажаємо подальших успіхів у спортивній кар'єрі.

Збірна України зі спортивної боротьби затвердила склад атлетів на Олімпіаду-2024: хто у заявці

Збірна України зі спортивної боротьби визначилася з переліком атлетів, що представлятимуть країну на Олімпіаді-2024. Склад делегації затвердив Національний олімпійський комітет України.Українські борці упродовж кваліфікаційного періоду здобули дев'ять путівок до Парижа. Найбільше представництво "синьо-жовті" матимуть у вільній боротьбі серед жінок — чотири спортсменки.Ліцензії, здобуті протягом відбору, носили неіменний характер.

Херсонська спортсменка буде представляти Україну на Олімпійських іграх у Парижі

У цьому році відома херсонська борчиня Тетяна Сова-Ріжко стала призеркою чемпіонату Європи з боротьби, здобувши срібло в олімпійській ваговій категорії 68 кілограмів.Про це повідомила пресслужба ХОВА.Після успішного проходження ліцензійних турнірів спортсменка виборола можливість взяти участь в Олімпійських іграх 2024.

Центровий збірної України Пустовий залишиться в Іспанії на ювілейний, 10-й сезон: де гратиме баскетболіст

Артем повернеться до виступів у Єврокубку в складі "Ховентута".Центровий збірної України з баскетболу Артем Пустовий залишиться в чемпіонаті Іспанії на сезон 2024/25, уклавши контракт на рік з бадалонським "Ховентутом", повідомляє офіційний сайт клубу.За підсумками попереднього змагального року, який Пустовий провів у складі "Обрадойро", команда центрового вибула з елітного іспанського дивізіону.

Спортсмени з Херсонщини посіли призові місця на чемпіонаті України з пляжного волейболу

Спортсмени з Херсонщини посіли призові місця на чемпіонаті України з пляжного волейболу.Про це повідомляє Херсонська ОВА.У Києві відбувся тур VІII етапу "START" чемпіонату України сезону 2023/2024 року з пляжного волейболу серед чоловіків та жінок. У змаганнях взяли участь 30 чоловічих команд.Вихованець Новокаховської дитячо-юнацької спортивної школи Олександр Бойко в парному виступі здобув «золото» змагань.

Баскетболістки збірної України U20 виграли третій матч чемпіонату Європи

Баскетбольна молодіжна жіноча збірна України U20 перемогою над Австрією 70:51 завершила перший етап чемпіонату Європи у Болгарії у Дивізіоні В.Як повідомляє ФБУ, наша комнада підійшла до матчу з двома виграшами і достроковим виграшем групи. Раніще укроаїнки здолали команди Болгарії - 73:47 та Ісландії - 69:53, передає Укрінформ.Найрезультативнішими у матчі стали Віра Грималюк з 11-ма очками та Євгенія Путра (10 пунктів).

Спортсменка з Херсонщини здобула низку нагород у чемпіонаті України з академічного веслування

Спортсменка з Херсонщини здобула низку нагород у чемпіонаті України з академічного веслування.Про це повідомляє Херсонська ОВА.Минулого тижня у Києві відбулися змагання з академічного веслування у категорії до 23 років.Херсонщину на турнірі представила студентка Херсонського фахового спортивного коледжу Шенен Туанну.Спортсменка здобула одне "золото" і два "срібла" у різних типах веслування на дистанції 2000 метрів.

Спортсмен з Херсонщини виборов перемогу на Всеукраїнських змаганнях

Всі фото зі сторінки Управління фізичної культури, молоді та спорту ХОДАУ місті Володимир Волинської області відбувся фінал ХХХІ спартакіади “Повір у себе”, що проходив серед дітей з інвалідністю. Вихованець ДЮСШ Іван Словеснов виборов перемогу в одному зі змагань. Про це йдеться на сторінці Управління фізичної культури, молоді та спорту ХОДА.

Последние новости спорта в Херсонской области и городе Херсон. Лента новостей с актуальной информацией о соревнованиях, чемпионатах и спортсменах области и города. Футбол, бокс, легкая атлетика, борьба, силовые и другие виды спорта. Самые последние известия, громкие и обсуждаемые события. Статистические данные. Херсонские новости онлайн.