Новости Херсон

Новости спорта в Херсонской области

Свежая и актуальная информация

Херсонські каратисти посіли призові місця у міжнародному турнірі з бойових мистецтв

Херсонські каратисти посіли призові місця у міжнародному турнірі з бойових мистецтв.Про це у Фейсбук повідомляє Херсонська ОВА.В німецькому місті Швайнфурт пройшов міжнародний чемпіонат WKB з кіокушин карате за версією I.K.O.N.У змаганнях взяли участь спортсмени з України, Франції, Бельгії, Данії та Чехії.У складі збірної команди України виступали четверо вихованців херсонської ОКДЮСШ з боксу та інших видів спорту.

Золото та бронзу на чемпіонаті Європи з настільного тенісу здобула спортсменка з Херсонщини

Золото та бронзу на чемпіонаті Європи з настільного тенісу здобула спортсменка з Херсонщини.Про це повідомляє Херсонська ОВА.В грецькому місті Лутракі проходить чемпіонат Європи з настільного тенісу серед спортсменів з порушенням слуху у віковій категорії до 18 років.У цих змаганнях бере участь вихованка ДЮСШ для інвалідів Катерина Татусь.

Херсонські каратисти перемогли на міжнародних та всеукраїнських змаганнях

Вихованці дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки №4 Херсонської міської ради здобули нові перемоги на міжнародних та всеукраїнських змаганнях.Про це у Фейсбук повідомив керівник Херсонської МВА Роман Мрочко.Наші спортсмени вибороли 12 нагород у різних вікових і вагових категоріях на змаганнях Відкритого Кубку Оокамі-кан з кіокушин карате в Одесі. Серед них 6 перших місць, 5 других та 1 третє.

Херсонські спортсмени показали високі результати на чемпіонаті України з боротьби.

В Хмельницькому пройшов чемпіонат України з вільної та греко-римської боротьби серед спортсменів із порушенням слуху. У змаганнях взяли участь 44 борці з 9 регіонів країни.Як повідомляє у Фейсбук Херсонська ОВА, Херсонщину на чемпіонаті представляли два спортсмени з дитячо-юнацької спортивної школи для інвалідів.Денис Трегубенко у вільній боротьбі у ваговій категорії до 74 кг посів 1 місце.

Тенісистка з Херсонщини встановила рекорд українського тенісу: оновлений рейтинг WTA після турніру в Пекіні

Жіноча тенісна асоціація оновила світовий рейтинг за підсумками змагань, які відбувалися протягом двох останніх тижнів. Головним серед них був хардовий "тисячник" у столиці Китаю.Україну в одиночному розряді в Пекіні представляли п'ять тенісисток. Цей турнір став проривним для уродженки Каховки Юлії Стародубцевої, пише 24 Канал.Як змінилися позиції українок у рейтингуВона розпочинала свій шлях із кваліфікації та змогла дійти до чвертьфіналу.

Херсонський каратеїст здобув перемогу на Відкритому чемпіонаті Кіокушин Будо Карате "Козак Ріг",

Вихованець ДЮСШ "Спартак" Херсонської міської ради Максим  Каспрівський здобув перемогу на Відкритому чемпіонаті Кіокушин Будо Карате "Козак Ріг", який відбувся у Кривому Розі.Про це повідомив у Фейсбук керівник Херсонської МВА Роман Мрочко.Спортсмен  виступав у розділі "Куміте" серед юнаків 12-13 років вагою до 50 кг і виборов перше місце.

Херсонський шахіст став дворазовим чемпіоном світу

Херсонський шахіст став дворазовим чемпіоном світу.Про це у Фейсбук повідомила Херсонська ОВА.У турецькому місті Кемер нещодавно відбувся чемпіонат світу з шашок-100 серед спорсменів з інвалідністю.Учасники з України, Польщі, Литви, Азербайджану, Туреччини, Німеччини та інших країн змагались за першість у трьох номінаціях: класична гра, швидка гра (Rapid) та командний Rapid.

Херсонський спортсмен здобув золото на Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби

Херсонський спортсмен здобув золото на Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби.Про це у Фейсбук повідомила Херсонська ОВА.У місті Звягель пройшов Всеукраїнський турнір з вільної боротьби, присвячений Дню Захисників та Захисниць України. У змаганнях брали участь юнаки та дівчата з різних регіонів.Спортсмен КЗ «ДЮСШ з вільної боротьби» Чапурін Назарій здобув І місце у ваговій категорії до 38 кг.

Веслувальники з Херсонщини здобули понад два десятки нагород на чемпіонаті України

Веслувальники з Херсонщини здобули понад два десятки нагород на чемпіонаті України.Про це повідомляє у Фейсбук Херсонська ОВА.Минулого тижня у Києві відбулися змагання з веслування академічного.Херсонщину на турнірі представляла збірна з 12 спортсменів. Серед них — Дудченко Катерина, Боклаженко Максим, Верестюк Артем, Селіванов Олексій, Гула Дмитро, Ставинога Дар’я, Сидорук Олександр, Михайлов Андрій, Григор҆ єв Олександр, Шенен Туанна, Шпилька Давид, Гречаний Олександр.

Херсонська спортсменка - чемпіонка міжнародного турніру з вільної та греко-римської боротьби

Херсонська спортсменка - чемпіонка міжнародного турніру з вільної та греко-римської боротьби.Про це повідомила у Фейсбук Херсонська ОВА.В Хорватії пройшов Міжнародний турнір «Valamar CUP» з вільної та греко-римської боротьби.Херсонщину на змаганнях предавляла Наталія Клівчуцька, спортсменка КЗ "ДЮСШ з вільної боротьби".Вона здобула перемогу у ваговій категорії до 53 кг, ставши чемпіонкою турніру.

Тенісистка з Херсонщини Юлія Стародубцева вперше в кар'єрі вийшла у четверте коло турнірів WTA 1000

Гравчиня обіграла вірменку Аванесян у двох сетах.Українська тенісистка Юлія Стародубцева вперше у кар'єрі вийшла у четверте коло турнірів WTA 1000. На змаганнях у Пекіні українка обіграла вірменку Еліну Аванесян.Юлія вперше бере участь у основній сітці турніру WTA 1000, після того, як вона пройшла двох суперниць у кваліфікації.

Ангеліна Калініна майже за годину вилетіла з турніру WTA 1000 у Пекіні

Другий сет українка програла "всуху".Українська тенісистка Ангеліна Калініна вилетіла з турніру WTA 1000 у Пекіні. У матчі першого раунду вона поступилася представниці Словаччини Ребеці Шрамоковій.Ангеліна потрапила одразу в основну сітку турніру WTA у Пекіні разом з чотирма іншими українськими тенісистками: Лесею Цуренкою та Юлією Стародубцевою, а також Мартою Костюк та Даяною Ястремською, які автоматично пройшли одразу у друге коло.

Які результати здобула спортсменка з Херсонщини на міжнародній регаті в Угорщині

З 19 по 22 вересня в місті Сегед (Угорщина) проходила міжнародна регата "Olympic hopes regatta 2024". У змаганнях брала участь вихованка ДЮСШ "Спартак" Мішель Фесун. Про це йдеться на сторінці ДЮСШ.Зазначається, що всього брали участь у змаганнях 770 спортсменів із понад 40 країн. Веслувальниця Мішель Фесун виборола: 5 місце у байдарці-одиночці на дистанції 500 метрів;4 місце у складі збірного екіпажу байдарки-четвірки на дистанції 1000 метрів;7 місце у складі збірного екіпажу байдарки-четвірки на дистанції 200 метрів.

Юні борці з Херсонщини підкорюють світові та українські спортивні арени.

Юні борці з Херсонщини підкорюють світові та українські спортивні арени.про це повідомляє у Фейсбук Херсонська ОВА.Минулого тижня у грецькому місті Катеріні відбувся Чемпіонат світу з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів.У складі збірної команди України виступили вихованці Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи з вільної боротьби Мусаєв Емір-хан та Гега Таїсія.

Спортсменка із Херсонщини здобула перше місце на змаганнях зі стрільби

Спортсменка із Херсонщини здобула перше місце на змаганнях зі стрільби.Про це повідомила у Фейсбук Херсонська ОВА.У Вінниці триває відкритий літній чемпіонат України зі стрільби кульової.Серед учаників турніру — вихованка Херсонської школи вищої спортивної майстерності та Майстер спорту України міжнародного класу Дар'я Дудка.Спортсменка виборола «золото» в олімпійській вправі МГ-5.

Борчині з Херсонщини продемонстрували високі результати на Чемпіонаті України

Борчині з Херсонщини продемонстрували високі результати на Чемпіонаті України.Про це повідомляє у Фейсбук Херсонська ОВА.В місті Хмельницький пройшов Чемпіонат України з вільної боротьби серед жінок у олімпійських категоріях. Це відбіркові змагання до Чемпіонату світу серед жінок до 23 років.Команду Херсонської області представили спортсменки ДЮСШ з вільної боротьби.

Розклад виступів українців у п'ятий день Паралімпіади-2024 (понеділок, 2 вересня): хто та коли змагається

38 спортсменів виступить на Іграх у цей день.Паралімпійські ігри-2024 наближаються до свого екватору. У понеділок, 2 вересня, відбудеться п'ятий змагальний день Паралімпійських ігор.Суспільне мовлення – транслятор Паралімпіади-2024 в Україні. Дивіться трансляції змагань наживо на телеканалі та сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.Участь у п'ятий день Паралімпійських ігор-2024 візьмуть 38 українських параспортсменів.

Последние новости спорта в Херсонской области и городе Херсон. Лента новостей с актуальной информацией о соревнованиях, чемпионатах и спортсменах области и города. Футбол, бокс, легкая атлетика, борьба, силовые и другие виды спорта. Самые последние известия, громкие и обсуждаемые события. Статистические данные. Херсонские новости онлайн.