Вольова перемога «Динамо»

Прем’єр-лігаКиївське «Динамо» лише під завісу матчу зуміло вирвати вольову перемогу у «Львова» з рахунком 2:1. Першими досягли успіху гості вже на 16-й хвилині. Відзначився Альваро Луїс. А по перерві львів’яни стали у глухий захист, почали тягнути час, прагнули зберегти мінімальну перевагу і поплатилися.Кияни провели три заміни і змінили тактику гри.

Тепер м’яч до штрафної гостей вони все частіше переправляли, використовуючи навісні передачі. І це дало результат. Двічі Де Пена закидав круглого до штрафного і двічі він знаходив голови дина­мівських гравців: спочатку Бєсєдіна, а потім Бурди. Лише після цього львів’яни активізувалися, але було вже пізно рятувати гру.

Донецький «Шахтар» здобув 25-у перемогу в чемпіонаті навіть за відсутності кількох основних гравців. Щоправда, всі м’ячі у Харкові «Маріуполю» було забито після перерви. Хет-триком відзначився Дентиньо, ще один провів Тете.

Поразкою маріупольців одразу ж скористалися їхні конкуренти у боротьбі за четверте місце, що дає право брати участь у наступному турнірі Ліги Європи. Луганська «Зоря» впевнено обіграла «Олександрію» з рахунком 3:1, яка стала бронзовим призером достроково і втратила мотивацію у подальших зуст­річах. Нині «Зоря» випереджає «Маріуполь» на 3 очки. Але в останньому турі приазовці приймають луганчан удома. І в разі перемоги вони обійдуть їх за рахунок переваги в очних зустрічах.

А ось яка команда — «Чорноморець» чи «Арсенал-Київ» — посяде останнє місце у турнірній таблиці і залишить прем’єр-лігу, відповість лише останній тур…