Зрівнялися за очками

Друга лігаДо звітного туру херсонський «Кристал» і горностаївський «Мир» підійшли з діаметрально протилежними результатами. Перший мав у активі 4 поразки поспіль, а другий — 4 перемоги у чотирьох останніх матчах. Тепер ситуація змінилася. «Кристал» у Бериславі здобув переконливу перемогу над сімферополь­ською «Таврією» — 4:0. Два м’ячі у цій зустрічі записав на свій рахунок Ілля Шевцов.

А ось «Мир» на своєму полі, на жаль, зазнав мінімальної поразки від криворізького «Гірника» — команди, що претендує на лідерство у групі Б. Єдиний гол, що вирішив долю поєдинку, на 18-й хвилині провів Заіменко.

Тепер «Мир» має у активі 42 очки і посідає четверте місце у групі Б, «Кристал» — п’яте.

Новокаховська «Енергія» у домашньому матчі з одеською «Реал Фармою» втратила перемогу на останній хвилині. Результат гри — 2:2.

Після цього «Таврія» та «Енергія» мають однакову кількість очок — по 26. «Таврія» у турнірній таблиці  — шоста, а «Енергія» — сьома.