Збірна України у чвертьфіналі

ЧС-2019 U-20Молодіжна збірна України (U-20) з футболу вперше в історії пробилася до чвертьфіналу чемпіонату світу з футболу, що проходить у Польщі з 23 травня по 15 червня. У цьому турнірі беруть участь 24 команди.Українська збірна успішно подолала шлях на першому етапі у груповому турнірі, здобувши дві перемоги (над США — 2:1 і Катаром — 1:0) та завершивши унічию матч з Нігерією — 1:1.

І в першому раунді плей-офф турніру наша збірна без проблем розібралася з ровесниками з Панами — 4:1. Доля матчу була вирішена вже у першому таймі. На 21-й хв. нападник «Шахтаря» Данило Сікан після відмінного пасу свого одноклубника Юхима Коноплі відкрив рахунок. А за кілька хвилин до перерви синьо-жовті буквально нокаутували суперника двома влучними ударами. Спочатку захисник київського «Динамо» Денис Попов скористався помилкою голкіпера панамців і забив свій третій гол на чемпіонаті. А за мить оформив дубль Сікан — 3:0.

На початку другого тайму панамці скоротили рахунок — 1:3 (Уолтер). Але крапку в цьому матчі поставив Сергій Булеца.

Суперником збірної України у чвертьфіналі 7 червня буде команда Колумбії, яка в плей-офф обіграла по пенальті новозеландців — 1:1 (пен. 5:4).

В інших матчах фіналу зустрінуться Італія —Малі, США — Еквадор і Південна Корея — Сенегал.