З перемогою, «Хліборобе»!

Кубок Ліги Приазов’яСправжнє футбольне свято привезли до Генічеська учасники фінального матчу на кубок Ліги Приазов’я з футболу. Про це сказав у своєму вітальному слові міський голова Олександр Тулупов. А футболістів палко підтримували і уболівальники команд-фіналістів, і місцеві шанувальники гри мільйонів.Поєдинок видався досить цікавим, інтригуючим і безкомпромісним. Футболісти обох команд — і сиваського «Світанку», і нижньоторгаївського «Хлібороба» — продемонстрували досить зрілу та комбінаційну гру.

Дебют матчу був за новотройчанами. Вони активніше повели наступ на ворота суперників, і вже на 25-й хвилині влучний удар по цілі Олександра Солтана досяг мети. 1:0 на користь «Світанку».

Змиритися з цим нижньоторгаївці аж ніяк не хотіли. Вони додали обертів і на 36-й хвилині змусили суперника фолити у своїй штрафній. Пенальті! Його чітко реалізував Кирило Маркитан — 1:1.

Другий тайм пройшов в обопільних атаках команд. Однак жодній з них не вдалося досягти більшого.

Післяматчеві пенальті краще вдалися гравцям «Хлібороба». Рахунок по пенальті — 5:4 на їхню користь. Отже, «Хлібороб» став першим володарем кубка Ліги Приазов’я. Вітаємо!