Серед призерів чемпіонату області - каховські шахісти

З 25 по 30 серпня 2019 року в приміщенні Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи з шахів та шашок Херсонської міської ради відбулись фінальні змагання чемпіонату Херсонської області з шахів серед юнаків та дівчат до 12, 14 ,16 18, та 20 років. Йжеться на Центральному порталі Херсонської оласті "Спорт один для всіх".

До складу збірної команди Каховки увійшли вихованці відділення шахів Каховської ДЮСШ під керівництвом тренера-викладача Артура Ралко, які здобули путівку до фіналу у відбіркових півфінальних турнірах: Поліна Бабій, Артем Швець (тренерА. Ралко) та Ростислав Надєєв (тренерМ. Гриценко).

За підсумками змагань серед дівчат до 14 років Поліна Бабій виборола бронзову нагороду серед 9 учасниць. У цій віковій категорії Артем Швець посіл 14-е місце.

У фіналі обласної першості серед юнаків до 12 років Ростислав Надєєв виборов друге місце серед 12 учасників.