На Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування херсонці знову в переможцях

Насиченим на змагання всеукраїнського рівня видався травень для вихованців гуртка «Спортивне орієнтування» під керівництвом тренера Васіної Ірини Валентинівни. На Всеукраїнських змаганнях зі спортивного орієнтування, паралельно з якими проходив «Кубок Галичини», у м. Калуш наші спортсмени здобули дві перемоги: І місце посіла Цивільська Фея (учениця 11 класу ЗЗСО № 27), ІІ місце – тренер Ірина Васіна.

Одразу вісім медалей різного ґатунку вихованці вибороли на чотирьохденному Командному Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування, що проходив у м. Чернівці. У спринті золото здобули: Цивільська Фея та Васіна Ірина. На довгих дистанціях кращою (І місце) по групі Ж-35 стала Васіна Ірина. В естафетних змаганнях Цивільська Фея, Скворцов Юрій (учень 8 класу ЗЗСО № 41) та Данилюк Назарій стали третіми по групі Ч-18, а Васіна Ірина по групі Ж-35 стала першою. На середніх дистанціях І місце по групі Ж-35 посіла Васіна Ірина, ІІ місце – Цивільська Фея, ІІІ місце – Скворцов Юрій.