Місця — згідно з «купленими» квитками

Друга лігаЗаключний тур чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги у групі Б пройшов досить спокійно. Місця у турнірній таблиці вже були розподілені, як мовиться, згідно з купленими квитками. Кременчуцький «Кремінь» вже у ранзі переможця розтрощив у гостях одеську «Реал-Фарму» — 4:1. Хет-трик на свій рахунок записав кращий бомбардир команди Черній.

Він наздогнав мирянина Олександра Бойка за забитими голами — по 19 за сезон.

Запорізький «Металург» у Бериславі здолав сімферопольську «Таврію» — 2:1. Це була шоста перемога поспіль вихованців тренера Олега Тарана. Команда з гарним настроєм підійшла до перехідних матчів за путівку до першої ліги з одним із її аутсайдерів.

Горностаївський «Мир» вирвав перемогу вдома у аутсайдера «Нікополя» на останній хвилині матчу з рахунком 3:2. Двічі відзначився Іван Доценко — на 4-й і 90-й хвилинах. Ще один гол у переможців провів Богданов.

А поєдинок у Новій Каховці між місцевою «Енергією» і херсонським «Кристалом» завершився унічию — 0:0.

Отже, на фініш «Кристал» прийшов четвертим — 47 очок, «Мир» п’ятим — 45, «Енергія» шостою — 31 і «Таврія» сьомою — 30.

У групі А пряму путівку до першої ліги здобув дебютант другої ліги ужгородський «Минай». «Черкащина-Академія», зазнавши поразки в останньому турі у Рівному від місцевого «Вереса» 1:2, за підвищення у класі побореться у перехідних матчах з одним з аутсайдерів першої ліги.