Метальники молоту ХШВСМ в числі найсильніших в Україні

23 лютого в Луцьку почався зимовий чемпіонат України з метань. Упродовж трьох днів атлети змагатимуться як серед дорослих, так і в інших вікових категоріях – U23, U20, U18 і U16.У перший день змагань розіграли медалі з метання молота, саме в цьому виді метань і виступали спортсмени КЗ «Херсонська школа вищої спортивної майстерності» ХОР.

У чоловічому секторі очікували на дуель Сергія Перевознікова й Гліба Піскунова. Піскунов 6 лютого на змаганнях у Молдові виконав олімпійський норматив у Токіо та норматив Майстра спорту України міжнародного класу. На останньому тренуванні Гліб отримав травму, яка завадила вчора спортсмену виступити на повну силу. Проте, Піскунов здобув СРІБЛО з результатом 67.83 м.

У змаганнях серед молоді переможця і срібного призера розділила приблизно така ж відстань. Михайло Гаврилюк став першим (67.51 м), а спортсмен ХШВСМ Данило Федоров піднявся на другу сходинку п’єдесталу (67.18 м).

У змаганнях жінок спортсменка ХШВСМ Юлія Кисельова стала Бронзовою призеркою зимового чемпіонату України з метань. Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів зі здобуттям призових місць!