«Кристал» спіткнувся на рівному

Друга лігаНесподівано втратив два очки на своєму полі лідер групи Б херсонський «Кристал». Минулої суботи він приймав одеську «Реал Фарму», яка посідає місце у нижній частині турнірної таблиці. Та попри це, поєдинок видався рівним. Господарі перши­ми відкрили рахунок. На 28-й хвилині відзначився кращий бомбардир команди і ліги Андрій Барладим.

Та вже через 4 хвилини гості поно­вили рівновагу (Глиняний).

У подальшому на полі точилася рівна боротьба. Хоча ближчими до перемоги були одесити. Забий вони на останній хвилині матчу гол, херсонці вже навряд чи й відігралися б. На щастя, м’яч після удару форварда гостей, котрий вийшов віч-на-віч з нашим голкіпером, прокотився поруч зі стійкою.

Осічкою «Кристала» скористався «ВПК-Агро», який у Сумах перервав дев’ятиматчеву переможну серію «Альянсу». Водночас перемога з рахунком 1:0 була сьомою поспіль для дніпрян. Тепер вони лише очком поступаються лідеру — 34 проти 35. У «Альянсу» — 29 і гра в запасі .

Новокаховська «Енергія» минулої суботи вдома «розписала» нічию з «Авангардом-2» — 1:1, а сімферопольська «Таврія» в гостях поступилася «Нікополю» — 0:2.

19 жовтня «Таврія» прийматиме «Альянс», «Кристал» гратиме у Кривому Розі з «Гірником», а «Енергія» — в Одесі з «Чорноморцем-2».

Вл. інформ.

Кубок «Нового дня»

«Світанок» — перший півфіналіст

Матчі другого туру зонального турніру розіграшу 17-го кубка газети «Новий день» виявилися значно скромнішими на голи. Якщо минулої суботи у двох поєдинках було забито 34 м’ячі, то цієї, знову ж таки у двох матчах, лише 6. Але це свідчить, скоріше, не про низьку майстерність футболістів при реалізації голевих моментів, а про вперту, напружену боротьбу на зеленому полі рівних за класом команд.

У Новотроїцькому сиваський «Світанок» приймав нижньоторгаївський «Хлібороб» (друга група). Суперники досить серйозні й авторитетні. «Хлібороб» став другим призером у чемпіонаті Херсонщини (вища ліга) і за 3 тури до фінішу лідирує (22 очки) у першості Ліги Приазов’я. «Світанок» же поки йде третім у Лізі (16 очок), він відстає від «Дружби» (Зелене), що йде другою, на очко, але має в запасі 3 незіграні матчі проти одного у «Дружби». Поєдинок видався дуже цікавим, напруженим і безкомпромісним. «Хлібороб» першим відкрив рахунок — 1:0. Тож «Світанку» довелося докласти чимало зусиль, аби бодай поновити рівновагу. І це зробити їм вдалося у другому таймі — 1:1. Обидві команди продемонстрували неабияку волю до перемоги, але, зрештою, всі погодилися, що справедливим рахунком цього матчу була нічия.

Таким чином, «Світанок» вже завершив свій виступ у групі, набрав 4 очки і, маючи чудове співвідношення забитих і пропущених голів (12:6), практично став першим півфіналістом турніру. А з якого місця (першого чи другого) він продовжить боротьбу, стане відомо після матчу «Хлібороб» — «Скіф» (Чаплинка), який відбудеться цими вихідними.

У першій групі після того, як аска­нійський «Колос» знявся зі змагань, ситуація виявилася патовою. Питання про переможця тут майже не викликає сумніву. Результат поєдинку у Тавричанці між місцевою командою «Асканійське» і новотроїцькою «Таврією» здається прогнозованим. Хіба що залишається запитати у керівництва «Колоса»: навіщо було заявлятися на участь у турнірі?

І, нарешті, у третій групі команд півфіналіст визначиться у останньому матчі в Каїрах між місцевим «Емануїл Фарм» і «Дружбою» цієї суботи.

Після нічиєї в Асканії-Новій з «Вікторією» минулої суботи (2:2) каїрці зберігають шанс на вихід до наступного етапу змагань. Для цього їм потрібна лише перемога, тоді як «Дружбу» влаштовує і нічия. Адже у неї в активі перемога над «Вікторією» у першому турі на своєму полі (12:6).