Херсонка Мішель Фесун здобула три медалі на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное

Херсонська спортсменка Мішель Фесун здобула дві золоті й одну бронзову медалі на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років.Про це у Telegram повідомив керівник міської військової адміністрації Роман Мрочко.У дописі йдеться, що дівчина виборола першість на дистанціях К-2 і К-4 на 500 метрів, а також третє місце на дистанції К-1 на 500 метрів.

Вихованка ДЮСШ "Спартак" ХМР виконала норматив майстра спорту України та отримала право брати участь у змаганнях на чемпіонатах Європи та світу, поінформував Мрочко.

​Раніше Херсонська ОВА повідомляла, що на VII Чемпіонаті Європи з кіокушин БуДо карате у Туреччині херсонські спортсмени здобули 13 медалей.​