Ангеліна Калініна здійснила камбек на шляху до півфіналу турніру WTA 250 в Остіні: результат

Перший півфінал для українки від травня 2023 року.Ангеліна Калініна вийшла до півфіналу змагань WTA 250 в американському Остіні. У матчі 1/4 фіналу перша сіяна українка за підсумками трьох сетів переграла француженку Діан Паррі.У двох перших колах ATX Open Калініна не програла жодної партії: із рахунком 2:0 проходила чешку Сару Бейлек і колумбійку Камілу Осоріо.

Із четвертою ракеткою Франції Паррі Ангеліна проводила свій четвертий очний матч з 2021 року. Двічі перемагала українка, а останню зустріч — на Ролан Гаррос-2023 — виграла господарка змагань у Парижі.

Як пройшов матч?

• Паррі повела за сетами після 31 хвилини на корті — 6:1. Калініна відіграла один гейм на власній подачі за рахунку 0:5, але вже згодом п'ята сіяна закрила партію з подачі "під нуль".
  • Суперниці обмінялися брейками на старті другого сету. Ангеліна також мала брейкпойнти за рахунку 1:2 та 2:3 — обидва відіграла суперниця.
  • Лише у восьмому геймі Калініній вдалося відновити паритет у сеті: за рахунку 3:4 українка реалізувала четвертий брейкпойнт завдяки невимушеній помилці суперниці.
  • Помилки Паррі в останньому геймі дозволили Калініній зрівняти загальний рахунок у матчі — 1:1. Після півтори години на корті на суперниць очікував вирішальний сет.
  • Видовищним кросом Калініна відкрила рахунок у третій партії та виграла свій п'ятий гейм поспіль. Вже за рахунку 1:1 лідерка посіву забрала три гейми поспіль, зокрема оформила надважливий брейк на подачі Паррі.
  • Два матчболи Калініна отримала за рахунку 5:2 — Паррі відіграла обидва. З третьої спроби українка завершила зустріч завдяки помилці суперниці — 2:1 за партіями.

WTA 250. Остін. 1/4 фіналу

Ангеліна Калініна (Україна, 1) — Діан Паррі (Франція, 5) — 2:1 (1:6, 6:4, 6:2)

Що означає перемога Калініної?

• Українка гратиме у півфіналі вперше від травня 2023 року, коли дісталася вирішального матчу WTA 1000 у Римі.
  • Дотепер саме в Римі Ангеліна востаннє вигравала три матчі поспіль на одному турнірі — єдина така серія українки в сезоні-2023.
  • У півфіналі на Калініну очікує переможниця пари третьої сіяної американки Даніель Коллінз та китаянки Сію Ван, що проведуть свій матч 1 березня.
  • Вдруге поспіль Україна буде представлена у півфіналах ATX Open в Остіні. У 2023 році свій дебютний титул WTA на місцевому турнірі здобула Марта Костюк.