Ангеліна Калініна вибула в другому раунді турніру WTA 500 в Абу-Дабі

Друга українка завершила турнір після матчу з восьмою сіяною Самсоновою.Ангеліна Калініна завершила виступи на турнірі WTA 500 в Абу-Дабі. В матчі 1/8 фіналу українська тенісистка за підсумками двох сетів поступилася нейтральній Людмілі Самсоновій.Калініна з перемоги дебютувала на турнірі в Абу-Дабі, у двох сетах здолавши італійку Лучію Бронцетті.

За підсумками першого раунду зі змагань вибула інша українка Леся Цуренко — зазнала розгромної поразки саме від восьмої сіяної Самсонової.

Калініна та Самсонова зустрічалися між собою вперше в кар'єрі. Українка претендувала на свій перший чвертьфінал рівня WTA 500 від жовтня 2023 року, коли вибула на цій стадії на хардових змаганнях Пекіна.

Як пройшов матч?

• Самсонова виграла п'ять стартових геймів у матчі поспіль. Вже за рахунку 5:0 суперниця Калініної мала три сетболи, але українка врешті відстояла свою подачу.
  • Перша партія завершилася після 26 хвилин гри із рахунком 1:6. А в другому сеті Ангеліна мусила відіграватися вже після першого брейку Самсонової за рахунку 1:1.
  • Вигравши три гейми на подачі суперниці до кінця партії, восьма ракетка турніру закрила матч з першого матчболу за рахунку 5:3.
  • Протягом матчу Калініна виконала один ейс та припустилася двох подвійних помилок. Українка чотири рази виходила на брейкпойнти, проте лише одного разу "зламала" подачу суперниці.