Ангеліна Калініна вдруге у 2024 році вийшла у чвертьфінал турніру WTA

У наступному раунді зіграє з "нейтральною" тенісисткою.Українська тенісистка Ангеліна Калініна пройшла до 1/4 фіналу змагань WTA 250 у Руані. На стадії 1/8 фіналу українка обіграла представницю Італії Мартіну Тревізан у двох сетах.Калініна розпочала виступи на турніру у Руані з матчу проти француженки Алізи Корне. Українка провела дві години на корті проти французької тенісистки і здолала її в двох сетах — 6:4, 7:5.

Наступною суперницею Калініної стала італійка Тревізан, яка у першому матчі на турнірі вибила експершу ракетку світу Наомі Осаку. Проти італійки Ангеліна грала втретє в кар'єрі, двічі здолавши її на турнірах WTA у 2021 році.

Як пройшов матч Калініна — Тревізан?

• У першому сеті Калініна тричі зробила брейк на геймах Тревізан, хоча й дозволила взяти італійці два у відповідь. Ключовим моментом став шостий гейм, в якому брейк Калініної дозволив їй зробити рахунок 4:2, а вже у наступному — 5:2.
  • Друга партія розпочалася для Калініної з двох поспіль програних брейків — за рахунку 1:1 та 2:2. Проте щоразу українці вдавалося відігратися, а у сьомому геймі — вийти вперед.
  • У підсумку і другий сет закінчився перемогою Калініної. Українка здійснила ще один брейк, після чого виграла гейм на власній подачі та перемогла — 6:3.
  • Матч Калініна — Тревізан тривав 1:32 години. Українка відіграла 60% брейкпойнтів, італійка — лише 13%.

WTA 250. Руан, 1/8 фіналу

Ангеліна Калініна (Україна) – Мартіна Тревізан (Італія) 2:0 (6:2, 6:3)

Що означає перемога Ангеліни Калініної?

• Вдруге у 2024 році дійшла до чвертьфіналу турніру WTA. Перед цим українці це вдалося на турнірі в Остіні, що відбувся наприкінці березня — початку квітня, там Калініна дійшла до півфіналу.
  • У чвертьфіналі турніру в Руані Калініна зіграє проти "нейтральної" тенісистки Мірри Андреєвої, яка отримала п'ятий номер посіву.
  • У лайв рейтингу WTA Калініна підіймається на 28-ме місце.