Ангеліна Калініна у 2-годинному матчі вилетіла з US Open-2023: результат

Вже друга українська тенісистка, що припиняє виступи вже у першому раунді.Експерша ракетка України, уродженка Херсонщини Ангеліна Калініна програла матч першого кола на US Open-2023. У двох сетах українська тенісистка поступилася іспанці Сарі Соррібес-Тормо.Калініна лише вдруге потрапила до основної сітки американського Грендслему. Перед цим вона грала на ньому у 2021-му, подолавши лише стартовий раунд.

А у 2022-му знялася з турніру через хворобу.

Участь на US Open тенісистка мала взяти одразу з основної сітки, куди потрапила разом з чотирма іншими українками. Однак уже перший її матч закінчився поразкою.

Як зіграла Ангеліна Калініна?

• У першому колі Калініна отримала в суперниці іспанку Соррібес-Тормо - 55-у ракетку світу. Для тенісисток ця зустріч стала першою очною.
  • Матч тенісистки розпочали з того, що програли по дві стартові гейми на власних подачах. Однак згодом стабілізували гру, утримуючи рахунок рівним.
  • Ключовим моментом першого сету став 7-й гейм на подачі Калініної. Іспанська тенісистка з третьої спроби реалізувала брейкпоїнт. А на 10-му, виконуючи подачу, відігралася з 0:40, а також з двох брейкпоїнтів українки, після чого використала перший ж сетпоїнт.
  • Другий сет розпочався зі схожого сценарію, що й перший. Однак Калініна програла лише один гейм на власній подачі, завдяки чому вийшла вперед - 3:1.
  • Проте Соррібес-Тормо змогла відігратися та вийти вперед у партії. І попри намагання Калініної перевести гру у третій сет, іспанка здобула перемогу.
  • Матч між Калініної та Соррібес-Тормо тривав 2:15 годин. Ключовими у грі стали невимушені помилки українки - 46 проти 14 в іспанки. При цьому за кількістю віннерів Калініна також переважила суперницю - 30 проти 13.

US Open-2023. Перше коло

Ангеліна Калініна (Україна) - Сара Соррібес-Тормо (Іспанія) 0:2 (4:6, 5:7)

Що означає результат Калініної?

• Калініна зіграла другий матч в основі турніру US Open, і вперше припинила виступи на ньому у першому колі.
  • Вдруге у сезоні вилетіла у першому колі на Грендслемі: на Ролан Гаррос вона також поступилася у першому ж матчі.
  • Після вильоту Калініної зі змагань у турнірі залишаються три українки: Еліна Світоліна, Марта Костюк та Леся Цуренко.