Ангеліна Калініна програла казахстанці Путінцевій та вибула з турніру WTA 1000 у Маямі

Остання представниця України завершила виступи на турнірі.Українська тенісистка Ангеліна Калініна припинила виступи на турнірі WTA 1000 у Маямі. У двох сетах українка поступилася представниці Казахстану Юлії Путінцевій.Калініна — остання українська тенісистка, що продовжувала виступи на турнірі у Маямі. Причому вдалося це зробити їй завдяки перемозі над Аріною Сабалєнкою: другу ракетку світу українка обіграла у 3-сетовому матчі.

Виходом в 1/8 фіналу Калініна повторила особистий рекорд на турнірі в Маямі — до цієї ж стадії українка проходила у 2022 році. А вже у наступному матчі мала можливість його оновити.

Як минув матч Ангеліни Калініної?

• У 1/8 фіналу Калініна протистояла казахстанці Путінцевій. Дотепер тенісистки мали нічийний рахунок за особистими зустрічами.
  • Ключовим моментом першої партії став ривок Путінцевої з рахунком 4:0. І хоча Калініної вдалося скоротити відставання, взявши три наступні гейми поспіль, перемогу у сеті здобула казахстанська тенісистка — 6:4.
  • У другій партії вже Калініна мала можливість зрівняти рахунок: українка вийшла вперед з рахунком 4:1. Однак казахстанській тенісистці вдалося його зрівняти і перевести гру на тай-брейк.
  • У тай-брейку Калініна йшла лідеркою (5:4). Однак згодом програла три наступні розіграші.
  • Матч Путінцева — Калініна тривав 2:21 години. Тенісистки на двох виконали лише один ейс (його зробила представниця Казахстана), тоді як Калініна стала єдиною, хто зробив подвійну помилку.