Ангеліна Калініна обіграла "нейтральну" росіянку у двох сетах та вдруге у 2024 році вийшла у півфінал турніру WTA

Як пройшов матч проти Андрєєвої.Ангеліна Калініна вийшла у півфінал турніру WTA 250 у Руані. У чвертьфіналі змагань українська тенісистка здолала "нейтральну" росіянку Мірру Андрєєву у двох сетах (6:4, 7:5).Калініна, що посіяна в Руані під третім номером, розпочала виступи на турнірі з перемоги над француженкою Алізе Корне — 6:4, 7:5.

В 1/8 фіналу українка також у двох партіях переграла італійку Мартіну Тревізан — 6:2, 6:3.

Суперницею Калініної за вихід до півфіналу стала 16-річна росіянка Мірра Андрєєва, що посідає 43-тє місце в рейтингу WTA. Тенісистки вперше зустрілись в очному матчі.

Як минув матч Калініної

• У першому сеті Калініна та Андрєєва дійшли до рахунку 4:4 за геймами, зробивши по три брейки. Повівши 5:4, Ангеліна заробила сетпойнт на подачі суперниці, який зуміла реалізувати — 6:4 на користь українки.
  • Другу партію Калініна розпочала з програної подачі, утім, одразу зробила брейк у відповідь, а за рахунку 3:2 — ще один.
  • Згодом українка повела 5:3, не зуміла подати на матч, однак не дозволила Андрєєвій перевести сет на тай-брейк: заробила два матчпойнти за рахунку 6:5 та реалізувала перший ж з них — у підсумку перемога у двох сетах за годину та 37 хвилин.

WTA 250 (Руан). Чвертьфінал

Ангеліна Калініна (Україна, 3) – Мірра Андрєєва (5) 2:0 (6:4, 7:5)

Що означає перемога Ангеліни Калініної?

• Калініна вдруге у 2024 році дійшла до півфіналу турніру WTA. Перед цим українці це вдалося на хардовому турнірі в Остіні, що відбувся наприкінці березня — початку квітня, там вона не зуміла пробитись у фінал.
  • Ангеліна здобула ювілейну, 70-ту перемогу на турнірах рівня WTA.
  • У півфіналі турніру в Руані Калініна зіграє проти несіяної польки Магди Лінетт, яка посідає 60-те місце в світовому рейтингу.