Принц Гаррі став на коліно перед херсонським призером «Ігор нескорених» Іваном Молдуном

З 9 до 16 вересня у Німеччині проходять «Ігри нескорених» — турнір для військових, який започаткував принц Гаррі — Герцог Сассекський, — у 2014 році. Традиційно українці показують високі результати на цьому турнірі. Іван Молдун завоював «срібло», а Принц Гаррі став на коліна, аби привітатись з херсонцем у ложі вболівальників.

Зворушливе відео, де Принц Гаррі в ложі вболівальників стає на коліно, аби привітатись із херсонським призером ігор Іваном Молдуном, поширив Цензор.Нет.

Наразі до програми змагань входять десять видів спорту: стрільба з лука, легка атлетика, веслування на тренажерах, паверліфтинг, плавання, велоспорт, волейбол сидячи, баскетбол і регбі на візках та – уперше в історії – настільний теніс.

Українська збірна цього року представлена в усіх видах спорту, крім регбі на візках. Проте деякі учасники отримають можливість зіграти й у цьому виді, але в змішаній команді разом із військовими й ветеранами з інших країн.

Україна дебютувала на Іграх нескорених у 2017-му, тож змагання 2023 року стали для неї четвертими. До складу української збірної ввійшли військові й волонтери ЗСУ, Нацгвардії, Національної поліції та добровольчих батальйонів.

Іван Молдун — військовий ЗСУ — на веслуванні на тренажерах на одну хвилину у категорії IR2 став срібним призером з результатом 231 метр за одну хвилину. Переможцем у цій категорії став кореєць Чхве Син Мін (258 м).