Херсона представлятиме Україну на Паралімпійських іграх у Парижі

Гордість паралімпійської легкої атлетики, чемпіонка світу та багаторазова призерка міжнародних змагань Світлана Півень цьогоріч теж представлятиме Україну на Паралімпійських іграх у Парижі.Про це повідомляє пресслужба ХОВА.Спортсменка розпочала шлях до спортивних вершин ще в юному віці з Дитячо-юнацької спортивної школи у Херсоні, а згодом продовжила тренування у Херсонському центрі “Інваспорт”.

Вже у 19 років Світлана отримала звання майстра спорту України з легкої атлетики, а через 5 років здобула категорію «міжнародного класу».

Спортивна кар’єра паралімпійки – це низка блискучих перемог та досягнень світового рівня.

У 2017 році вона стала чемпіонкою світу з метання спису, а вже наступного року завоювала «золото» у цій же дисципліні та «срібло» в метанні диску на чемпіонаті Європи у Франції.

Минулого року на Глобальних іграх серед спортсменів з порушенням розумового та фізичного розвитку, які також проходили у Франції, легкоатлетка здобула срібну та бронзову медалі.