Ангеліна Калініна вперше за два місяці вийшла у чвертьфінал турніру WTA

Тенісистка продовжує підготовку перед стартом Олімпіади.Українська тенісистка Ангеліна Калініна вийшла у чвертьфінал турніру WTA у Празі. У матчі 1/8 фіналу експерша ракетка України обіграла француженку Ельзу Жакемо.Калініна бере участь в останньому підготовчому турнірі перед дебютом на Олімпіаді. Його українська тенісистка розпочала з перемоги над представницею Чехії Сарою Бейлек у 3-годинному матчі.

Наступною суперницею Калініної стала француженка Жакемо, яку українка двічі обігрувала на турнірах (востаннє — у 2022 році). В останньому рейтингу WTA французька тенісистка займала 142-ге місце.

Як минув матч Ангеліни Калініної?

• У першому сеті тенісистки двічі обмінювалися брейками: спершу Калініна відігралася за рахунку 2:3, а згодом — за 3:4. А згодом уникнула тайбрейку: у 12-му геймі українка використала перший же брейкпойнт на геймі Жакемо, який став водночас і сетпойнтом.
  • Другу партію Калініна розпочала з двох поспіль програних геймів на власній подачі, дозволивши француженці зробити ривок 3:1. Завдяки цьому Жакемо зрівняла рахунок за партіями й перевела гру у вирішальний третій сет.
  • Проте Калініній вдалося закінчити матч перемогою. Українка зробила ривок 4:0 і втримала цю перевагу до кінця партії.
  • Матч Калініна — Жакемо тривав 2:26 години. Попри перемогу, Калініна здійснила п'ять подвійних помилок і не подала жодного ейсу.

WTA Prague Open. Прага. 1/8 фіналу

Ельза Жакемо (Франція) — Ангеліна Калініна (Україна, 3) 1:2 (5:7, 6:3, 2:6)

Що означає перемога Калініної?

• Вперше за два місяці вийшла до чвертьфіналу турніру WTA. Востаннє Калініній це вдавалося на турнірі у Страсбурі у травні, де українка навіть пройшла до півфіналу.
  • Четвертий чвертьфінал Калініної у 2024 році. На турнірах в Остіні, Руані та Страсбурзі вона доходила до півфіналу.
  • У лайв рейтингу WTA Калініна піднялася на 44-те місце.
У чвертьфіналі Калініна зіграє проти переможниці протистояння польки Магдалени Френх та чешкою Домінікою Салковою.